CHP Amasya Milletvekili Reşat Karagöz’den Teşekkür Mesajı

CHP Amasya Milletvekili Reşat Karagöz’den Teşekkür Mesajı
Amasya Cumhuriyet Halk Partisi 28. Dönem Milletvekili Reşat Karagöz Teşekkür Mesajı Yayımladı. Karagöz mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Saygıdeğer hemşehrilerim. 14 Mayıs Genel seçimlerde hak, hukuk, adalet, laik cumhuriyet ve gerçek demokrasinin ülkemizde tesis edilmesi, toplumu ayrıştırmadan siyasi düşünceleri ile yargılamadan sevgi ve saygı temelinde yaklaşan insan haklarının verildiği refah içinde yaşayan bir toplumun ozlemiyle, Millet İttifakı olarak hep birlikte verdiğimiz mücadelemizde İl Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız, Milletvekilimiz, Belediye Başkanlarımız, Meclis üyelerimiz, tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm partililerimize gece gündüz birlikte çalıştığımız yol arkadaşlarımıza, oyları ile partimize katkı sunan tüm dostlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.
14 Mayıs genel seçimlerinde Genel Başkanımız 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu iktidara taşımak, Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adaylarını Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne göndermek için yüreğini ortaya koymuş tüm Amasyalı hemşehrilerimize ayrı, ayrı teşekkür ediyorum.
Sana Söz Amasya 28 Mayısta Kazanan Biz Olacağız. Mücadeleye devam! Buradayız. Biz Kazanacağız. Teşekkürler Amasya.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir