Amasya İl Özel İdaresi, Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor…

Amasya İl Özel İdaresi, Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor…
Amasya İl Özel İdaresi’nden devam eden yol yapım çalışmaları hakkında açıklamada bulunuldu. Yapılan açıklamada:
“Amasya İl Özel İdaresi olarak zaman ve mesai sınırlaması gözetmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.”
Amasya İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü 2023 yılı yatırım programı kapsamında yürütülen sathi asfalt kaplama projeleri gerçekleştiriyor.
İl Özel İdaresi tarafından sathi asfalt kaplama çalışmaları kapsamında; Amasya Merkez Ormanözü, Kışlacık, Aktaş, Kuzgeçe, Amasya Merkez Ziyaret Beldesi , Saraycık, Gökdere ve Tuzsuz köylerinde toplam 30 km sathi asfalt Göynücek İlçemize bağlı Başpınar, Harmancık, Kışlabey, Hasanbey, Ilısu, Alan ve Abacı köylerimizde 9 km sathi asfalt Taşova İlçemize bağlı Gemibükü ve Andıran köylerinde 12 km toplamda 51 km sathi asfalt çalışmalarımızı bitirdik.
Amasya İl Özel idaresi Genel Sekreteri Erdin Acar “Türkiye yüzyılında planladığımız projeleri ve yatırımlarımızı aksatmadan devam ediyoruz. Amasya İl Özel İdaresi olarak zaman ve mesai sınırlaması gözetmeden çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Köylerimizin tüm yol ağında vatandaşlarımızın daha güvenli ve rahat bir şekilde ulaşımına imkan verecek şekilde sürekli olarak asfaltlama, bakım, onarım ve yenileme çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Bizden desteklerini esirgemeyen Valimiz Yılmaz Doruk, Milletvekilimiz Haluk İpek ve Milletvekilimiz Hasan Çilez’e teşekkür ediyorum” ifadeleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir