Vali Mustafa MASATLI’nın Yeni Yıl Mesajı

Vali Mustafa MASATLI’nın Yeni Yıl Mesajı

Amasya Valisi Mustafa MASATLI’nın Yeni Yıl Mesajı…

Saygıdeğer Amasyalı Hemşehrilerim, Bir yılı daha geride bırakırken umutlarla karşıladığımız 2023 yılına girmenin heyecanını hep birlik yaşıyoruz.

Yeni yılda Ülkemizin her alanda gelişmesi, refah ve huzur ortamının devam etmesi en büyük temennimizdir. Amasya’mızda 2022 yılı pek çok çalışma, faaliyet ve yatırımın hayata geçtiği verimli bir yıl olmuştur.

Eğitim, sağlık,kültür, sanayi, ticaret, spor, tarım, ulaşım ve altyapı gibi hizmet alanlarında gerçekleşen çok sayıda projeler ve önemli yatırımlar,geleceğe umutla bakmamıza, kalkınma ve gelişme hedeflerimize ulaşmada doğru yol almamızı sağlamıştır.

2023 yılında da Valiliğimizin koordinesinde her alanda yapılan çalışmalar ve yürütülen projelerle birlikte, İlimizdeki kamu hizmetlerini vatandaşlarımıza üst düzeyde sunabilmenin gayreti içerisinde olacağız.

Cumhuriyetimizin 100. yılında Amasya’mızın gelişimine hız kazandırma noktasında; Sayın Cumhurbaşkanımızın belirlediği2023 hedefleri doğrultusunda Şehzadeler Şehri Amasya’mızda,vatandaşlarımızla omuz omuza, gönül gönüle ve el ele vererek,Ülkemizi hak ettiği noktaya taşımak için var gücümüzle çalışacağız.

Bu düşüncelerle yeni umutlarla karşılayacağımız 2023 yılının Amasya’mıza, Ülkemize, Milletimize ve tüm insanlığa,huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir