TİMBİR Heyeti Bakanlarla Buluştu

TİMBİR Heyeti Bakanlarla Buluştu
Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) heyeti; Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı’na ziyaretlerde bulundu.
Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) heyeti, Ankara temasları kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulundu. Heyet ilk olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda Bakan Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya geldi. Görüşmede TİMBİR’in çalışmalarından bahseden TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile kültürel mirasların korunması ve gelecek nesillere aktarılması hususunda ortaklaşa yürütebilecekleri projelerden söz ederek kabullerinden dolayı Bakan Ersoy’a teşekkür etti.
TİMBİR heyeti, Kültür ve Turizm Bakanlığı ziyaretinin ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile bir araya geldi. TİMBİR’in çalışma ve hedeflerini dile getiren Genel Başkan Dr. Süleyman Basa, spor alanındaki faaliyetlerden bahsederek kabullerinden dolayı Bakan BaK’a teşekkür etti.
Dışişleri Bakan Yardımcısı Yasin Ekrem Serim, TİMBİR Yönetim Kurulu’nu kabul etti. Görüşmede, TİMBİR’ in yürüttüğü proje ve faaliyetler değerlendirdi.
TİMBİR heyeti, bakanlık ziyaretleri kapsamında Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Kemal Şamlıoğlu ile bir araya geldi. TİMBİR Genel Başkanı Dr. Basa, yürüttükleri güvenli internet çalışmaları hakkında bilgi verdi ve planladıkları projeleri paylaştı. Bakan Yardımcısı Şamlıoğlu da ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir