Sentetik Sahaya Tribün Yapımı Tamamlandı

Sentetik Sahaya Tribün Yapımı Tamamlandı

Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok Suluova Sentetik Çim Sahada yapımı tamamlanan 500 kişilik ek ilave seyirci tribünü ve devam eden peyzaj çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgiler aldı.

TFF 2022-2023 Bölgesel Amatör Liginin(BAL) 4. Grubunda Amasya ve Suluova’yı temsil eden Suluova Sebatspor’un müsabakalarını oynadığı Suluova Sentetik Çim Sahaya 500 kişilik ek ilave seyirci tribün yapımı için başlayan çalışmalar tamamlandı.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Abdulkadir Saraç’tan bilgiler alarak çalışmaların yapıldığı sentetik çim sahada incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Fatih Üçok, 500 kişilik ek tribün yapımının tamamlandığını ve sahanın çevresinde yol açma ve peyzaj çalışmalarının devam ettiğini, bu hafta sonu oynanacak olan Suluova Sebatspor ile Giresun Görele Spor arasında oynanacak olan karşılaşmaya yetiştirileceğini söyleyerek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Ziyarette, Belediye Başkanı ve Suluova Belediyespor Kulüp Başkanı Fatih Üçok İlçe gençlik ve Spor Müdürü Abdulkadir Saraç, Suluova Sebatspor Genel Koordinatörü Şeref Sucu ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Karaköse, Suluova Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Yiğit, Suluovaspor FK. Kulüp Başkanı Yaşar Serçe yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir