MHP’nin İki İl Başkanı İstifa Etti

MHP’nin İki İl Başkanı İstifa Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Yusuf Garip ve MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karakıpçak, görevlerinden  istifa etti. Garip ve Karakıpçak’ın MHP’den 28. Dönem milletvekilliği aday adaylığı için istifa ettiği bildirildi.

Yusuf Garip, “Onurla taşıdığım görevim boyunca Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyefendiye, Milliyetçi-Ülkücü Harekete, Teşkilatıma büyük bir bağlılık ve sadakat içinde görev yaptım. Milletime hizmet etmek, vatanıma hizmet etmek, partimin bir neferi olarak çalışmaya devam etmek içinse Genel Başkanımız, Türkmen Beyimizin talimat ve müsaadeleri doğrultusunda parti tüzüğümüzün 94. Maddesi hükümleri gereğince 28. dönem milletvekilliği aday adaylığı için İl Başkanlığı görevimden istifa ettim. Göreve gelecek Denizli İl Başkanımıza da başarılar diliyorum” dedi.

Abdullah Karakıpçak ise ” “Türk dünyasının bilge lideri Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendinin tensip ve talimatları başladığım, il kongresi sonucunda Milliyetçi Hareket Partisi Samsun il delegelerinin teveccühü ile yeniden seçildiğim Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı görevimden istifa ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir