Belediye Başkanı Muhtarlarla Buluştu

Belediye Başkanı Muhtarlarla Buluştu
BAŞKAN ÇELİK, MUHTARLARLA BULUŞTU
Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, Amasya’nın mahalle muhtarları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, devletin ve milletin arasında gönül köprüleri kuran, yerel yönetimlerin yapı taşı olan çözüm ortakları, muhtarlar ile sabah kahvaltısında bir araya gelerek, istek ve taleplerini dinledi. Sıcak bir atmosferde gerçekleşen buluşmada, Amasya’nın mahalleleri ile ilgili muhtarların ve vatandaşların taleplerini dinleyen ve fikir alışverişinde bulunan Başkan Çelik, gerekli birimlere sorunların çözümü noktasında talimatlar verdi. Toplantıya, Başkan Çelik’in yanı sıra Başkan Danışmanı Ahmet Yenihan, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Özel, Belediye meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.
‘MUHTARLARIMIZ, BELEDİYEMİZİN GÖZÜ VE KULAĞIDIR’
Şehrin yerel yönetiminin temel direkleri olan muhtarların kendileri içinde önemli olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik konuşmasında şunları kaydetti;
“Muhtarlarımız Amasya’mız için yaptığımız çalışmalarda en büyük ortaklarımızdır. Halkımızla iç içe olan, vatandaşlarımızın iyi ve kötü günlerinde en yakınlarında bulunabilen yerel yöneticilerimiz kuşkusuz muhtar dostlarımızdır. Talep ve isteklerinizi her zaman hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaya çalışıyoruz. Muhtarlar olarak sizler belediyemizin gözü, kulağısınız. Muhtarlarımızın bizim için yerleri her zaman ayrıdır. Bugüne kadar hep işbirliği içerisinde çalıştık. Bundan sonraki süreçte de kimseyi ayrıştırmadan, her mahalleye eşit olarak kıymetli halkımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Davetimize icabetlerinden dolayı değerli muhtarlarımıza çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Başkan Çelik konuşmasının ardından muhtarların sorularına yanıt verdi. Hatıra fotoğrafı çektirilen program daha sonra son buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir