Başkan Sevindi “Hedefimiz Yerel Seçimler“

Başkan Sevindi “Hedefimiz Yerel Seçimler“
Cumhuriyet Halk Partisi Amasya İl başkanı Turgay Sevindi ”Cumhuriyetimizin 100. yılında 4-5 Kasım tarihlerinde kaybedenin olmadığı partimizin 38.olağan kongresini gerçekleştirdik” dedi.
Başkan Sevindi “Ankara’da yapılan kongremizde Genel Başkanlık görevine seçilen Özgür Özel Başkanımızı tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz. 7.Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na şimdiye kadar emekleri ve çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Kongremiz sonrasında gerçekleşen değişimle birlikte artık partimizin ilk hedefi yerel seçimlerdir. Genel Başkanımız Özgür Özel de kongre sonrasında yaptığı açıklama ile yerel seçimler için seferberlik ilan etmiştir.
Biz de CHP Amasya İl Başkanlığı olarak kongrelerimiz ve kurultayımızı tamamlanması ile içe dönük siyasetimizi sonlandırarak yerel seçimler için daha aktif çalışmalara başlıyoruz. Öncelikle aday adaylarımızın tespiti ile birlikte hızlıca belediye başkan adaylarımızı belirleyeceğiz. Sonrasında daha çok saha da olacağız ve haklı çıkacağız
Halkımızın yerelde beklentilerini karşılayacak ekiplerimizi belirleyeceğiz. Tüm bu çalışmalar sonrasında 2024 Mart ayının sonunda Amasya’da tüm belediyelerde söz sahibi olacağız.
El ele,kol kola, omuz omuza bütün örgütümüzle beraber yerel seçimlerde tarih yazacağız. Örgüt bir, hedef tek; yerel iktidar“ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir