Amasyaspor Galibiyet Serisine Devam Ediyor

Amasyaspor Galibiyet Serisine Devam Ediyor

Amasyaspor Futbol Kulübü Üç puanı üç golle aldı.

Amasyaspor Futbol Kulübü kendi saha taraftarı önünde Ankara temsilcisi Hacettepe 1945 Spor Kulübü’nü konuk etti.

Karşılaşmaya konuk Hacettepe 11945 Spor Kulübü başladı. Karşılaşmanın ilk dakikalarında her iki takımda temkinli olurken ilk yarıda karşılıklı ataklardan gol sesi çıkmadı ve her iki takımda soyunma odalarına 0-0 beraberlikle gitti.

Karşılaşmanın ikinci yarısına ev sahibi Amasyaspor Futbol Kulübü başlarken gol bulmak için büyük bir mücadele gösterdi.62. dakikada Amasyaspor Futbol Kulübü adına kazanılan penaltı atışını Talha Mayhoş kullandı ve Amasyaspor Futbol Kulübü Talha Mayhoş’un golüyle 1-0 öne geçti.

karşılaşmanın 75. dakikasında ise bu kez penaltı kazanan konuk Hacettepe 1945 Spor Kulübü oldu Tunahan Tekin kullandığı penaltıyı gole çevirdi ve duruma eşitlik geldi. Karşılaşmanın 85. dakikasında Cuma Ali Üzüm’ün pasını iyi değerlendiren Gökay Iravul meşin yuvarlağı Hacettepe 1945 Spor Kulübü ağlarıyla buluşturdu.Amasyaspor Futbol Kulübü 2 Hacettepe 1945 Spor kulübü 1 oldu.

Karşılaşmanın bu sonuçla tamamlanması beklenirken Amasyaspor Futbol Kulübü Hacettepe 1945 Spor Kulübü maçının hakemi Kemal Ögen karşılaşmaya yedi dakika uzatma verdi 90+5 dakikada sahneye yine Talha Mayhoş çıktı sert ve düzgün vurdu kendisinin ikinci,takımının üçüncü golünü Hacettepe 1945 Spor Kulübü ağlarına attı.

Amasya 12 Haziran stadyumunda oynanan Amasyaspor Futbol Kulübü Hacettepe 1945 Spor Kulübü maçı ev sahibi Amasyaspor Futbol Kulübü’nün 3-1 üstünlüğüyle tamamladı. Amasyaspor Futbol Kulübü aldığı bu galibiyetle puanını 11’e çıkarırken ligde kendine 6. sırada yer buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir