Amasyaspor Futbol Kulübü Teknik Direktör Bekir Ozan Has İle Anlaştı

Amasyaspor Futbol Kulübü Teknik Direktör Bekir Ozan Has İle Anlaştı
Amasyaspor Futbol kulübü tesislerinde yapılan imza töreninde töreninde Amasyaspor Futbol Kulübü Başkanı İbrahim Karaman ”17 yıl aradan sonra çıktığımız 3.ligde ilk sezonumuzda başarı göstererek ligde kalmanın sevincini yaşıyoruz, stad görevlisinden taraftarlarımıza tesis alışan malzemecimizden teknik heyete kulüp müdürüne masörüne kadar herkese çok teşekkür ediyorum.
İnşallah bu birlikteliğin bu sene için gösterip daha iyi yerlere gelmenin hedefini koyuyoruz. Bu nedenle bu sezon farklı bir yapılanmaya gidip teknik ekip genç bir ekiple yola çıktık yönetimdeki arkadaşlarla heyecan dolu bir serüvene konulduk bunu içinde geçen sene grubumuzda yer alan Kütahyaspor’un play out oynamış teknik direktörü Bekir Ozan Has ile anlaşmış bulunmaktayız.
Bütçemiz dahilinde takımımıza uygun oyuncular alıp hedeflediğimiz yerde kalmak istiyoruz bunun içinde ilk önce iç transferdeki arkadaşlarla konuşmaya başladık bununla birlikte belirleyeceğimiz transfer komitesi dış transferdeki arkadaşlarla konuşup yeni bir yol kat ettiler transfer çalışmalarında Bekir Ozan Has hocamla birlikte bir hafta boyunca genel kaptanımız Emre boğa’ Aslan Yılmaz’ Alptuğ Sivaslıgil ve Servet Erdoğan arkadaşımızla çalışmalara devam edip yeni transferleri önümüzdeki haftalarda açıklayacağız” dedi.
Amasyaspor Futbol Kulübü teknik Direktörü Bekir Ozan Has ise” öncelikle bana bu görevi laik gören başta sayın başkanımız olmak üzere bütün yönetim kuruluna çok teşekkür ederim. Başkanımızda belirttiği gibi genç bir ekibiz genç bir yönetim inşallah bu birliktelik bu enerji oyuncularla birlikte sahaya yansıtıp Amasyaspor’u hedeflediği noktaya getirmek istiyoruz buradan bütçeye uygun oyun planımız uygun oyuncuları aramıza katıp inşallah sezon sonunda Amasyaspor’un geçen sezon yaşadığı performansın üstüne çıkmak istiyoruz inşallah onu da hep beraber başarırız” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir