Amasyaspor FK, Ziraat Türkiye Kupasına Veda Etti

Amasyaspor FK, Ziraat Türkiye Kupasına Veda Etti

Amasyaspor Futbol Kulübü Ziraat Türkiye Kupası 1.eleme turunda Sivas Dört Eylül Futbol AŞ’ye 2-0 yenilerek Ziraat Türkiye Kupasına veda etti.

Ziraat Türkiye Kupası 1. eleme turunda Sivas’ta Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde
Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş. ile karşılaşan Amasyaspor karşılaşmaya yedek ağırlıklı bir kadroyla çıktı. Karşılaşmanın 11.dakikasında ev sahibi Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş 1-0 öne geçti bu golden sonra oyunda dengeyi kurmaya çalışan Amasyaspor Futbol Kulübü ileri uç oyuncuları gollük pozisyonlarda bir türlü yararlanmayınca ilk yarı ev sahibi Sivas Dört Eylül Futbol AŞ’nin üstünlüğüyle tamamlandı.

Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş, Amasyaspor Futbol Kulübü maçının ikinci yarısı orta sahada baskın taraf Amasyaspor Futbol Kulübü gözüktü. İkinci yarıda da bir çok gol pozisyonundan yararlanamayan Amasyaspor Futbol Kulübü karşılaşmanın 90.dakikasında ikinci golü gördü ve bu golle de karşılaşma 2-0 ev sahibi Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş takımının üstünlüğüyle biterken, Amasyaspor Futbol Kulübü Ziraat Türkiye Kupasına veda etti.

Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş, Amasyaspor Futbol Kulübü Ziraat Türkiye Kupası 1.Eleme turu karşılaşmasını Amasya’dan gelen çok az taraftarla takip ederken ev sahibi Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş taraftarının tribünlerde olmayışı dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir