Amasya’da Marketler Denetleniyor

Amasya’da Marketler Denetleniyor
 
Amasya’da zabıta ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, marketlerde denetimlerine aralıksız devam ediyor.
 
Amasya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, denetimlerde market raflarındaki ürünlerin gramajı, son kullanma tarihleri ve fiyat etiketlerini inceledi. Ürünlerin etiket fiyatlarını tek tek yazan ekipler, daha sonra kasa fiyatlarıyla karşılaştırdı. Zabıta Müdürü Selim Keleş, denetimlerin aralıksız devam edeceğini söyledi.
 
‘Vatandaşlarımızın hakkını korumak öncelikli görevimiz’
Şehirde yaşayan vatandaşların sağlıklı ve güvenli bir ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için denetimlere ara vermeden devam ettiklerini söyleyen Zabıta Müdürü Selim Keleş açıklamasında şunları kaydetti;
“Ekiplerimiz, ürünlerin son kullanma tarihleri, fiyat fiyatları ile alakalı denetimlerini sürdürüyor. Halkımızın refahı için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Zabıta ekiplerimiz, sorumluluk sahasında ani denetim yaparak, vatandaşlarımızın hakkını korumaya yönelik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye olarak üzerimize düşen çalışmaları titizlikle yerine getirirken, esnafımızın da etiket, fiyat ve ürünlerin son kullanma tarihlerine karşı aynı duyarlılığı göstermelerini ve kurallara uymalarını rica ediyorum” dedi.
 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir