Amasya Üniversitesi ile Amasya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Amasya Üniversitesi ile Amasya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı
Amasya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Haşim Murat Öztürk ile Amasya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Hakkı Turabi arasında “Gençlik Ofisi Kültür, Sanat, Spor, Eğitim İş Birliği Protokolü” imzalandı.
 
Rektörlük binasında düzenlenen imza töreninde konuşan Üniversite Rektörü Prof. Dr.Ahmet Hakkı Turabi; “üniversite kampüsümüz içerisinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gençlik ofisi açılması, kültür, sanat, spor ve eğitim konularında iş birliği protokolünü imzaladık. Bu protokol sayesinde üniversitemiz öğrencileri için spor başta olmak üzere birçok faaliyeti ortak yürüteceğiz. Tüm öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 
Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Murat Öztürk; “Gerçekleştirdiğimiz bu protokol ile Amasya Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencilerimizin sosyal, kültürel faaliyetlerde bulunabileceği
yeni bir alan oluşturulacak. Bu iş birliğinin gerçekleştirilmesinde ve gençlerimiz için desteğini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi’ye teşekkür ediyor, imzaladığımız protokolün hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir