Vali Mustafa MASATLI’nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Vali Mustafa MASATLI’nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Amasya Valisi Mustafa MASATLI 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeniyle Mesaj Yayınladı.

Vali MASATLI Şu ifadeler yer verdi ”İletişimin en güçlü kanallarından olan basın kuruluşları, toplumun gerçekleri öğrenmesi ve düşüncelerini duyurmasının etkili bir aracıdır.

Ulusal basınımızın yanında, Amasya’mızda ve bölgemizde yaşanan olaylar ve gelişmelerden bizlerin haberdar olmasını sağlayan yerel basınımız, her koşulda ve her şartta sorumluluk duygusu içerisinde, mesai mefhumu gözetmeksizin emeklerini ortaya koyarak, başarı ile görev yapmaktadırlar.

Doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla, her türlü sıkıntı ve zorluğa karşı büyük bir özveriyle mesleklerini icra eden gazeteci arkadaşlarımız, sahip oldukları bu sorumluluk ile İlimizin ve Ülkemizin, ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak için, olumlu rol üstlenmeye devam edecektir.

Bu düşüncelerle Amasya’mızda da bu anlayışla görev yapan tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarken, ebediyete intikal etmiş basın emekçilerimizi de rahmetle yâd ediyor, basın mensuplarımıza sağlık, huzur ve başarı dolu bir çalışma hayatı diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir