Vali Mustafa MASATLI, Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

Vali Mustafa MASATLI, Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

 

Amasya Valisi Mustafa MASATLI, Öğrencilerimizin 2022 – 2023 Eğitim Öğretim Yılı İlk Dönem Karne Sevincine Ortak Oldu.

Vali Mustafa Masatlı, Serdar Zeren İlk-Ortaokulu ve Vedia Zeren Anaokulunda gerçekleştirilen karne dağıtım törenine katıldı.Törende ayrıca öğretmenler, öğrenciler ve veliler yer aldı.

Sınıfları gezerek öğrencilerimizin karne sevincine ortak olan Vali Masatlı, öğrencilerle sohbet ederek şunları kaydetti: “2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının ilk dönemini tamamlamış bulunuyoruz. Öncelikle bu dönem boyunca öğrencilerimize emek veren bütün öğretmenlerimizi, idarecilerimizi, okul görevlilerimizi ve bütün öğrenci velilerimizi tebrik ediyorum.

Umuyorum ki bu dönem sonunda birçok öğrencimiz, başarı belgesi, takdir ve teşekkür belgesi aldılar. İkinci dönemin de öğretmen ve öğrencilerimizin gayretiyle başarılı bir şekilde tamamlanacağına inanıyorum. Öğrencilerimizin güzel bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyorum. Eğitim anaokulundan başlayıp üniversiteye kadar uzanan uzun bir süreçtir.

Bu anlamda evlatlarımızın eğitimine emek veren okul idarecilerimize, Milli Eğitim Camiamıza ve kıymetli öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Son olarak öğrencilerimize tatil döneminde sosyal ve sportif faaliyetlerle zaman geçirmelerini tavsiye ediyor, ayrıca kitap okumayı da ihmal etmemelerini sevgili öğrencilerimizden istiyorum.”

Vali Mustafa Masatlı, daha sonra öğrencilere karnelerini dağıtarak, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir