Tufanoğlu Belediye Başkan Yardımcılığı Görevine Getirildi

Tufanoğlu Belediye Başkan Yardımcılığı Görevine Getirildi

Uzun bir süredir Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Başkan danışmanlığı görevlerini sürdüren Muammer Tufanoğlu Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik’in oluru ile Başkan Yardımcılığı görevine atandı.  Zabıta Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, İdare Amirliği, Hayvan Barınağı, Strateji ve Geliştirme Müdürlüğü ve Muhtarlık Müdürlüğü Başkan Yardımcılığı görevine atanan Tufanoğlu’na bağlandı.

 

‘AMASYA İÇİN GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ’

Amasyalılar hizmeti için tevdi edilen görev sonrasında daha fazla mesai harcayacaklarını söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Tufanoğlu açıklamasında şunları kaydetti;

“Önceki dönem Belediye Başkanımız ve Şimdiki MHP Amasya Milletvekili Adayımız Mehmet Sarı bey ile başladığım ve farklı birimlerde müdürlük görevlerinde bulunduğun belediye mesaimize, mevcut Belediye Başkanımız Dr. Bayram Çelik beyin olurları ile Belediye Başkan Yardımcısı olarak devam edeceğim. Önümüzdeki süreçte kadroma bağlanan birimlerimiz ile Amasya’mıza ve hemşehrilerimize en iyi hizmeti verebilmek için mesai harcayacağız. Rabbim üstlendiğimiz görevimizde Başta Belediye Başkanımız Dr. Bayram Çelik olmak üzere şahsımın, ekibimin ve tüm kadronun yardımcısı olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir