Özel Çocuklarımıza Gümüşhacıköy Kaymakamlığından Özel Kutlama

Özel Çocuklarımıza Gümüşhacıköy Kaymakamlığından Özel Kutlama

Gümüşhacıköy İlçesinde eğitimine devam eden özel öğrenciler için Şehit Sercan Koç Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde özel kutlama programı düzenlendi. Kaymakam Sn. Ali Cemal Altınöz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ercan Gültekin’in katıldığı programda İlçe geneli okullarımızda eğitim gören kıymetli öğrenciler için pasta kesilerek hediyeler verildi.

Özel öğrencilere sevgi ve samimiyet gösterilmesi ile topluma kazandırılabileceğini belirten Kaymakam Sn. Altınöz özel eğitime ihtiyacı olan çocukların toplumda gerekli ilgiyi, sevgiyi, şefkati, anlayışı gördüklerinde sosyalleşebildiklerini söyledi.

Kaymakam Sn. Altınöz pasta ikramından sonra kıymetli öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Yeterlilikleri açısından akranlarından farklılık gösteren bireylerin eğitim ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş eğitim programları alarak hizmet sunan değerli öğretmenlere teşekkür etti.

Etkinliğe, Gümüşhacıköy Kaymakamı Sn. Ali Cemal Altınöz beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ercan Gültekin, Şube Müdürü Sn. Nurgül Tabik, idari kadro, kıymetli öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir