”Okulum Temiz” Belgesini Almaya Hak Kazanan Okul/Kuruma Belgeleri Verildi

”Okulum Temiz” Belgesini Almaya Hak Kazanan Okul/Kuruma Belgeleri Verildi

Amasya’da bu yıl 3.kez verilen MEB ve TSE tarafından hazırlanan ”Okulum Temiz” belgesini almaya hak kazanan 234 okul oldu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan belge törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Bahçıvan ve Milli Eğitim Şube Müdürleri ve okul müdürleri katıldı.

Gerçekleşen toplantıda İl Merkez ilçesinde “Okulum Temiz” belgesini almaya hak kazanan 100 okul/kuruma Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen tarafından belgeleri verildi.

Toplantıda belgeyi almayı hak kazanan müdürlere belgelerini tek tek teslim eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen konuşmasında ”Belgeyi almaya hak kazanan okulları hizmetliden öğretmene, idarecilere, emeği geçen herkese ayrıyeten teşekkür ediyorum.

Kalite ve standart çok önemli, artık sadece hizmet sunduğumuz alanlarda değil hizmet bulduğumuz alanlarda da kaliteyi ve temizliği arar olduk ,millet ancak hak ettiği kaliteye bu şekilde ulaşacaktır.

Temizlik maddeleri artık okullarımızda bol miktarda var, eksiklik çekilmiyor. Çocuklarımız eğitim haklarına daha hijyenik ortamlarda kavuşuyor. Bundan dolayı Sayın Bakanımıza ve yardımcılarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Okulların bu akreditasyon çalışmalarına daha fazla katılmasını,2023 yılının daha temiz daha huzur dolu geçmesi temennisi ile ”okulumuz temiz” belgesini almaya hak kazanan bütün okullarımızı tekrar tebrik ediyor, nice böyle güzel çalışmaları görmek ümidiyle teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir