MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Amasya’ya Geliyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Amasya’ya Geliyor

Devlet Bahçeli Amasya’ya geliyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 29 Ocak 2023 Pazar günü Yavuz Selim Meydanı’nda Amasyalılarla buluşacak.

Belediye Başkanı Mehmet Sarı: “Genel Başkanımızı Amasya’da ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyacağız” Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 29 Ocak 2023 Pazar günü Yavuz Selim Meydanı’nda Amasyalılarla bir araya geleceğini söyledi.

“Türkmen Beyimiz, Bilge Liderimiz, Sayın Genel Başkanımızı Amasya’da ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyacağız” diyen Başkan Sarı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz Sayın Genel Başkanımızın duruşunu, siyaset ahlakını ve tavrını kendimize örnek alarak görev yapıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet’in 100’üncü yıldönümü olan 2023’te yapılacak cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimlerine bütün imkan ve inancıyla hazırlanmaktadır. 2023 yılında iki büyük siyasi ve tarihi süreci yaşayacaktır. İlki, cumhurbaşkanı ve 28’inci dönem milletvekili genel seçimleridir. İkincisi de Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yıl dönümüdür.

Amasya olarak bize düşen görev Milliyetçi Hareket Partisi’ni 2023 yılına hazırlayarak sandığa gitmek ve sandığa Amasya’ya ve dolaysıyla Türkiye’ye sahip çıkmaktır. 29 Ocak 2023 Pazar günü Yavuz Selim Meydanı’nda saat 15.00’te Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin katılımıyla düzenlenecek olan açık hava toplantısına bütün vatandaşlarımızı bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

MHP İl Başkanı Şuaip Ak, Amasyalıların Devlet Bahçeli’yi, büyük bir özlem ve heyecanla beklediğini dile getirerek, şunları kaydetti:

Değerli Hemşehrilerim, “Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yıl dönümünü kutlayacağımız 2023 yılı aynı zamanda ülkemiz açısından oldukça önemli bir seçim yılıdır. Bu yıl aziz milletimizin seçimi ve tercihiyle Türk ve Türkiye Yüzyılının miladı olacaktır. İnşallah, şehzadeler şehrimizde seçim yılını üç hilalin gölgesinde vekilllerle taçlandıracaktır. Dün yerel seçimde elde ettiğimiz başarı genel seçimlerde cumhurun zaferiyle perçinlenecektir. İşte o kutlu günün arefesinde şehrimiz, Amasyamızda hareketimizin Bilge Lideri Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyefendiyi ağırlayacağız. 29 Ocak Pazar günü Yavuz Selim Meydanında Saat 15:00’da gerçekleşecek olan açık hava toplantımıza tüm vatandaşlarımız davetlidir.”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir