BBP Amasya İl Başkanlığı Basın Mensuplarıyla İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

BBP Amasya İl Başkanlığı Basın Mensuplarıyla İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
BBP Amasya İl Başkanlığı teşkilatı yerel ve ulusal basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldiler.
Düzenlenen programda BBP Amasya İl Başkanı Kani Karakollukçuoğlu, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Dikmen, BBP Amasya Milletvekilleri adayları Ahmet Gültekin, Serdar Ateş, Elif Bilgin ve diğer parti temsilcileri yer aldı.
İftar yemeğinin ardından konuşma yapan BBP Amasya İl Başkanı Kani Karakollukçuoğlu şu ifadelere yer verdi ;

”Değerli basın mensupları, çok kıymetli dava arkadaşlarım, sevgili Amasyalılar;

Tüm yurdumuz ve Türk- İslam Alemi için kritik ve son derece önem arzeden Yeni Dünya düzeninde Türk- İslam Aleminin önderliğini yapan Asırlar boyunca İslam’ın sancaktarlığını yapmış Milletimiz için bir seçim sürecine girmiş bulunmaktayız.

Büyük Birlik Partisi olarak bu zorlu süreçte Milli Bir şuurla Cumhur İttifakı içerisinde ittifaktaki diğer partilerimizle beraber birleşerek safımızı Hz. İbrahim’in ateşine su taşıyan karınca misali belirlemiş olduk.

“Cumhurla Beraber Biz Varız,” sloganı ile Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendiyi desteklemek sureti ile kendi Amblemimiz kendi Vekil Adaylarımız ile seçime girme kararı aldık.

Bundan önceki süreçlerde seçim barajı münasebetiyle Mecliste grup olarak yer alamadık. Ancak ittifakta olmamız hasebiyle seçim barajı partimiz için mevcut değildir.

Tek başına Mecliste olan Genel Başkanımız Sayın Mustafa DESTİCİ Beyefendinin çalışmaları ve göstermiş olduğu çabaları takdire şayan bir şekilde göz önünde bulunmaktadır.

Bu suretle Mecliste grup kurarak daha güçlü bir şekilde Partimizi Mecliste temsil edip Milletimize hizmet noktasında Yüce Meclisin daha sağlıklı kararlar almasını sağladığını görmüş olacağız.

Büyük Birlik Partisi Amasya İl Teşkilatı Olarak en iyi şekilde temsil edecek Adaylarımız ile Amasyalı Hemşehrilerimizin ” Mecliste Temsili için Amasya İçin Biz Varız ” dedik.

Buna istinaden Cumhur İttifakının ortak adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiye ve Büyük Birlik Partimize ” Her evden her oy” sloganı ile Amasyalı Hemşehrilerimizin desteğini bekliyoruz.

Belirlemiş olduğumuz sizin içinizden biri sevilen esnafımız iş adamı 1. Sıra Adayımız Sayın Ahmet GÜLTEKİN Beyefendi 2. Sıra Adayımız Çiftçilerimizi Temsilen aynı zamanda genç kardeşimiz Sayın Serdar ATEŞ Beyefendi 3. Sıra Adayımız hanım kardeşlerimizi temsilen Sayın Elif BİLGİN Hanımefendiyle Güzide Şehrimizin tüm ilçe ve köylerindeki vatandaşlarımızın oylarına talibiz.
Adalet İçin Biz Varız
Gelecek İçin Biz Varız
Gençlik İçin Biz Varız
Esnaf İçin Biz Varız
Güvenlik İçin Biz Varız
Özgürlük İçin Biz Varız
Çiftçimiz İçin Biz Varız
Türk Dünyası İçin Biz Varız
Türkiye İçin Biz Varız
Cumhurla Birlikte Biz Varız” dedi.

Kani KARAKOLLUKCUOĞLU
Büyük Birlik Partisi Amasya İl Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir