Amasyaspor FK Teknik Direktörü Erdal Alpaslan Taraftarlara Teşekkür Etti

Amasyaspor FK Teknik Direktörü Erdal Alpaslan Taraftarlara Teşekkür Etti

Amasyaspor Futbol Kulübü Teknik Direktörü Erdal Alpaslan Belediye Kütahyaspor maçı öncesi sorularımıza içtenlikle cevap verdi.

Mersin İdmanyurdu ve oynanacak olan Belediye Kütahyaspor maçı için  Amasyaspor Teknik Direktörü Erdal Alpaslan şu ifadelere yer verdi  ”özellikle son oynadığımız Yeni Mersin İdmanyurdu maçı ile ilgili taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Çünkü inanılmaz bir çoşku vardı sahada takımımız da buna cevap vermeye çalıştı. Zaman zaman bazı hatalarımız oldu ama taraftarın sahada bizi desteklemesi ve çocuklara oyunun sıkıntılı bölgesinde destek vermesi beni çok mutlu etti o yüzden taraftarımıza ayrıca teşekkür ederim.

Kütahyaspor ile oynayacağımız maçta zor bir gurupta oynadığımızın herkes farkındadır ama şunu ifade edelim önemli olan futbolda istikrarı yakalamak. İçel’den liderden alınan bir puana kıymetli diyebiliriz ama burda süreklilik olması lazım haftadan haftaya değişen olumlu olumsuz sonuçlar olduğu zaman başladığımız yere geri döneriz. Bu nedenle Kütahya maçıda bizim için puan beklediğimiz maçlardan bir tanesi. Bu akşam için hazırlandık yolculuğumuz olacak, takımımızın şu anki durumunun iyi olduğunu düşünüyorum inşallah iyi oyun ve iyi sonuçlarla Amasya’ya döneriz”dedi.

Takımdaki sakat oyuncular ile ilgili bilgi veren Amasyaspor Teknik Direktörü Erdal Alpaslan ” Devlet Yüce’nin durumu ciddi,Enes Salih Çavdar ise yırtıkdan dolayı dönmeye çalışıyor fakat biraz zaman alacak gibi,Devlet Yüce’nin fıtık doktorlar karar verirse operasyonda geçirebilir onun için biraz handikaplı görünüyor.Enes Salih Çavdar özel program eşliğinde çalışıyor kendi içimizde darbeye bağlı ufak tefek sakatlıklar var ama biliyorsunuz futbol zor bir oyun doğal olarakta bu zor oyun içerisinde sakatlanma ve yahut diğer riskleri barındırıyor. Bu nedenle sakat futbolcularımızın da sahalara dönmesi en büyük temennimiz” diyerek açıklamalarını son verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir