Amasya’da Yılın Öğretmeni Seçilen Nuray Yılmaz Ankara’da Şehri Temsil Etti

Amasya’da Yılın Öğretmeni Seçilen Nuray Yılmaz Ankara’da Şehri Temsil Etti

Amasya Abdurrahman Kamil İlkokulu 2.Sınıf öğretmeni Nuray Yılmaz 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen törenlerde 81 ilin yılın öğretmenleri arasında Amasya’yı temsil etti.

Öğretmen Nuray Yılmaz çeşitli e-twinning projelerinde yer aldı. Amasya’da 2017-2018 Yenilikçiler Bireysel Ödüllerinde ”Bahçemdeki Kardelen” bireysel ödülüne layık görüldü. Sınıfında daha çok yaparak yaşayarak öğrenme yöntemini benimseyen öğretmeni Mili Eğitim Soru Hazırlama Komisyonlarında da yer aldı.

Her yıl iller arası geziler düzenleyerek öğrencilerin kültürel etkinliklere katılmalarına katkıda bulundu. Nuray Yılmaz: ”Türkiye’nin her ilinden katılımı ile gerçekleşen 24 Kasım özel programında Amasya ilinin temsilcisi olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu ödülü bana layık gören başta devlet büyüklerimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer’e aynı zamanda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Türkmen’e teşekkürlerimi sunuyorum. İlimizi temsil etmenin verdiği gurur ve sorumlulukla bundan sonraki süreçte de aynı şevk ve heyecanla çalışmalarıma devam edeceğim.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir